MEČ
17.02.20 | 2. kolo kval. | Nuria Brancaccio | Lara Panfilov | - nije odigrao(la/li/le) | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
10.08.00, 23 Godina
10.08.00, 23 Godina
Nuria Brancaccio vs. Lara Panfilov - Međusobni mečevi
17.02.20 | 2. kolo kval. | Nuria Brancaccio | Lara Panfilov | Lara Panfilov - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Nuria Brancaccio form & Lara Panfilov form
Nuria Brancaccio - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Lara Panfilov - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.12.19 kval. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.19 kval. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - odustajanje | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detalj meča |