INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nuria Brancaccio vs. Fiona Ganz - Međusobni mečevi
14.09.20 | 1. kolo kval. | Nuria Brancaccio | Fiona Ganz | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Grado | zemlja |
Nuria Brancaccio form & Fiona Ganz form
Nuria Brancaccio - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Fiona Ganz - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
16.09.23 Finale | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
15.09.23 Polufinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča |