MEČ
22.06.20 | 1. kolo | Nuria Brancaccio | Costanza Traversi | 6-1, 6-2 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nuria Brancaccio | 0-0 | |
0-0, 40-0 | ||
1-0 | Costanza Traversi | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Nuria Brancaccio | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
2-1 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-0 | ||
Nuria Brancaccio | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Nuria Brancaccio | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Costanza Traversi | |
Nuria Brancaccio | 2-0 | |
0-0, 0-30 | ||
Nuria Brancaccio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Costanza Traversi | |
0-0, 15-15 | ||
Nuria Brancaccio | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Costanza Traversi | |
0-0, 30-0 | ||
Nuria Brancaccio | 5-2 | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
19.07.00, 23 Godina
14460 $
19.07.00, 23 Godina
14460 $
Nuria Brancaccio vs. Costanza Traversi - Međusobni mečevi
22.06.20 | 1. kolo | Nuria Brancaccio | Costanza Traversi | 6-1, 6-2 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Nuria Brancaccio form & Costanza Traversi form
Nuria Brancaccio - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Costanza Traversi - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | detalj meča |