Taipei (CHN)
23.07.93, 30 Godina
106573 $
23.07.93, 30 Godina
106573 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Yu-Chieh Hsieh vs. Nudnida Luangnam - Međusobni mečevi
31.10.11 | kval. | Nudnida Luangnam | Yu-Chieh Hsieh | 6-1, 6-0 | detalj meča | Taipei | dvorana |
Yu-Chieh Hsieh form & Nudnida Luangnam form
Yu-Chieh Hsieh - Posljednji mečevi
W25 Makinohara - tepih | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
18.09.23 kval. | vs. Ayaka Ozeki | 5-7, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Yu Chin Tsai | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
W25 Makinohara - trava | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Sophia Webster | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sarasota - zemlja | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Rome - tvrda | ||||
31.01.22 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Funchal - tvrda | ||||
15.11.21 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Taipei - tepih | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
W60 Landisville - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Ashland - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W60 Luan - tvrda | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
08.04.19 kval. | vs. Yana Morderger | 7-63, 1-6, 15-17 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Lillian Mould | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Naiman - tvrda | ||||
29.06.18 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
19.03.18 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča |
Nudnida Luangnam - Posljednji mečevi
W25 Jodhpur - tvrda | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Rutuja Bhosale | 7-64, 7-61 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Barbara Haas | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.12.19 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 7-64, 0-6 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Miharu Imanishi | 1-6, 7-5, 7-61 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-2, 4-2, Paige Mary Hourigan - odustajanje | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 1-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Tori Kinard | 0-6, 0-2, - Nudnida Luangnam - odustajanje | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Susanne Celik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Robu Kajitani | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 6-4, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
W25 Tsukuba - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | detalj meča |