INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nudnida Luangnam vs. Shaozhuo Liu - Međusobni mečevi
02.08.10 | Četvrtfinale | Nudnida Luangnam | Shaozhuo Liu | 6-1, 3-6, 6-0 | detalj meča | Balikpapan | tvrda |
03.05.10 | 2. kolo | Nudnida Luangnam | Shaozhuo Liu | 6-4, 6-4 | detalj meča | Tarakan | tvrda |
Nudnida Luangnam form & Shaozhuo Liu form
Nudnida Luangnam - Posljednji mečevi
W25 Jodhpur - tvrda | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Rutuja Bhosale | 7-64, 7-61 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Barbara Haas | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.12.19 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 7-64, 0-6 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Miharu Imanishi | 1-6, 7-5, 7-61 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-2, 4-2, Paige Mary Hourigan - odustajanje | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 1-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Tori Kinard | 0-6, 0-2, - Nudnida Luangnam - odustajanje | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Susanne Celik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Robu Kajitani | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 6-4, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
W25 Tsukuba - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Shaozhuo Liu - Posljednji mečevi
Incheon - tvrda | ||||
11.04.11 2. kolo kval. | vs. Mai Minokoshi | 7-5, 5-7, 7-63 | detalj meča | |
11.04.11 1. kolo | vs. Wen-Hsin Hsu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.11 kval. | vs. Yumi Miyazaki | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Wenshan - dvorana | ||||
28.03.11 1. kolo | vs. So-Jung Kim | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kunming - tvrda | ||||
21.03.11 2. kolo kval. | vs. Qiang Wang | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
21.03.11 kval. | vs. Marija Mirkovic | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
21.03.11 1. kolo kval. | vs. Hua-Chen Lee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Sanya - tvrda | ||||
14.03.11 2. kolo kval. | vs. Rika Fujiwara | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
14.03.11 1. kolo kval. | vs. Le Ma | 2-0, Le Ma - odustajanje | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
21.02.11 1. kolo | vs. Yu-Lin Tai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.02.11 Četvrtfinale | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.11 2. kolo | vs. Ai Yamamoto | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Hyogo - tepih | ||||
15.11.10 1. kolo | vs. Makoto Ninomiya | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Taipei - tepih | ||||
01.11.10 1. kolo | vs. Tamarine Tanasugarn | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Taipei - dvorana | ||||
25.10.10 Četvrtfinale | vs. Chin-Wei Chan | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
25.10.10 1. kolo | vs. Hsin-Ting Tsai | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
25.10.10 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
01.10.10 1. kolo kval. | vs. Anastasija Sevastova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
27.09.10 1. kolo | vs. Jasmina Tinjic | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
12.09.10 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tsukuba - tvrda | ||||
30.08.10 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Balikpapan - tvrda | ||||
02.08.10 2. kolo | vs. Majoly De Wilde | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
02.08.10 Četvrtfinale | vs. Nudnida Luangnam | 1-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
02.08.10 1. kolo | vs. Yi Chen | 6-0, 7-68 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
26.07.10 1. kolo | vs. Cynthia Melita | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.07.10 2. kolo | vs. Voni Darlina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.07.10 Četvrtfinale | vs. Lavinia Tananta | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Fuzhou - tvrda | ||||
05.07.10 Četvrtfinale | vs. Jin-A Lee | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.10 1. kolo | vs. Sheng-Nan Sun | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
05.07.10 2. kolo | vs. Yue-Yue Hu | 6-0, 6-0 | detalj meča |