MEČ
17.12.19 | 1. kolo | Nudnida Luangnam | Risa Ushijima | 5-7, 6-3, 6-2 | W25 Navi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Nudnida Luangnam | Risa Ushijima | |
1. servis % | 73/111 (66%) | 55/84 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 46/73 (63%) | 35/55 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/38 (50%) | 9/29 (31%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 4/12 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/84 (48%) | 46/111 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 105/195 (54%) | 90/195 (46%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Nudnida Luangnam | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Nudnida Luangnam | 3-4 | |
0-0, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
Nudnida Luangnam | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
Nudnida Luangnam | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Risa Ushijima | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nudnida Luangnam | 5-6 | |
0-0 | ||
5-7 |
2 | ||
Nudnida Luangnam | 0-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Nudnida Luangnam | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Risa Ushijima | |
0-0, 30-0 | ||
Nudnida Luangnam | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Risa Ushijima | |
Nudnida Luangnam | 3-2 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nudnida Luangnam | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Nudnida Luangnam | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nudnida Luangnam | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Risa Ushijima | |
4-1 | Risa Ushijima | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Nudnida Luangnam | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-2 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nudnida Luangnam vs. Risa Ushijima - Međusobni mečevi
17.12.19 | 1. kolo | Nudnida Luangnam | Risa Ushijima | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | W25 Navi | tvrda |
Nudnida Luangnam form & Risa Ushijima form
Nudnida Luangnam - Posljednji mečevi
W25 Jodhpur - tvrda | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Rutuja Bhosale | 7-64, 7-61 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Barbara Haas | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.12.19 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 7-64, 0-6 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Miharu Imanishi | 1-6, 7-5, 7-61 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-2, 4-2, Paige Mary Hourigan - odustajanje | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 1-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Tori Kinard | 0-6, 0-2, - Nudnida Luangnam - odustajanje | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Susanne Celik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Robu Kajitani | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 6-4, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
W25 Tsukuba - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Risa Ushijima - Posljednji mečevi
W25 Tokyo - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Mai Kandori | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
24.05.23 kval. | vs. Anri Nagata | 6-2, 6-74, 10-6 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Hikari Yamamoto | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. I-Hsuan Cho | 3-6, 6-2, 2-1, I-Hsuan Cho - odustajanje | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Kyoto - dvorana | ||||
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.12.22 kval. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Tokyo - dvorana | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Misaki Doi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-2, Mana Ayukawa - odustajanje | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.22 kval. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Yujin Ahn | 2-6, - Risa Ushijima - odustajanje | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 6-3 | detalj meča |