INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nudnida Luangnam vs. Mana Ayukawa - Međusobni mečevi
21.11.11 | 2. kolo kval. | Nudnida Luangnam | Mana Ayukawa | 6-1, 6-2 | detalj meča | Toyota | tepih |
Nudnida Luangnam form & Mana Ayukawa form
Nudnida Luangnam - Posljednji mečevi
W25 Jodhpur - tvrda | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Rutuja Bhosale | 7-64, 7-61 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Barbara Haas | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.12.19 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 7-64, 0-6 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Miharu Imanishi | 1-6, 7-5, 7-61 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-2, 4-2, Paige Mary Hourigan - odustajanje | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 1-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Tori Kinard | 0-6, 0-2, - Nudnida Luangnam - odustajanje | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Susanne Celik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Robu Kajitani | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 6-4, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
W25 Tsukuba - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Mana Ayukawa - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Josy Daems | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Brandy Walker | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Ana Grubor | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Gagnon | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
02.06.23 Četvrtfinale | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-73, 1-3, - Mana Ayukawa - odustajanje | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Katie Boulter | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-73, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Kayo Nishimura | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Paula Cembranos | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Arcadia - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Orlando - tvrda | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 1-6 | detalj meča |