Russia
31.05.01, 22 Godina
31.05.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
01.11.99, 24 Godina
01.11.99, 24 Godina
Polina Kozyreva vs. Nora Ayala Serra - Međusobni mečevi
06.11.18 | 1. kolo | Nora Ayala Serra | Polina Kozyreva | 6-4, 3-6, 7-66 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Polina Kozyreva form & Nora Ayala Serra form
Polina Kozyreva - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-5, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniella Dimitrova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.07.19 kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Irma Ustavdic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Kim Zizek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 4-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Maissane Aik Haymoz | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Catherine Chantraine | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Katerina Krizova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.10.18 kval. | vs. Hind Abdelouahid | 6-72, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
05.10.18 Četvrtfinale | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Micheline Aubuchon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 7-5, 3-6, 7-67 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
28.09.18 Četvrtfinale | vs. Maria Tanasescu | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
27.09.18 2. kolo | vs. Josephine Boualem | 6-74, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.02.18 kval. | vs. Lara Salden | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stromova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Sengul Tilki | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Anastasia Kuprina | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Nora Ayala Serra - Posljednji mečevi
W15 Valencia - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Ferrer Perez | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Fiona Codino | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Borkop | 4-6, 7-62, 10-3 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.21 kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | Olivia Thiemke - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.21 kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 7-63, 5-10 | detalj meča | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
06.09.21 kval. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.21 kval. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 7-64, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 7-62, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Milan Krish | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 2-6 | detalj meča |