Belarus
17.08.01, 22 Godina
17.08.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
01.11.99, 24 Godina
01.11.99, 24 Godina
Alisa Yakimakho vs. Nora Ayala Serra - Međusobni mečevi
25.02.19 | 1. kolo kval. | Nora Ayala Serra | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Alisa Yakimakho form & Nora Ayala Serra form
Alisa Yakimakho - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Daria-Maria Anghel | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča |
Nora Ayala Serra - Posljednji mečevi
W15 Valencia - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Ferrer Perez | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Fiona Codino | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Borkop | 4-6, 7-62, 10-3 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.21 kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | Olivia Thiemke - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.21 kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 7-63, 5-10 | detalj meča | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
06.09.21 kval. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.21 kval. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 7-64, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 7-62, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Milan Krish | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 2-6 | detalj meča |