Kazakhstan
15.12.97, 26 Godina
15.12.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Karina Kalkenova vs. Nonna Kurginyan - Međusobni mečevi
01.11.17 | 1. kolo | Nonna Kurginyan | Karina Kalkenova | 6-4, 6-0 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Karina Kalkenova form & Nonna Kurginyan form
Karina Kalkenova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
09.09.18 kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Almaty - tvrda | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
28.08.17 kval. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Andijan - tvrda | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Nonna Kurginyan - Posljednji mečevi
W15 Telavi - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.10.19 kval. | vs. Mayya Gorbunova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Alina Lebedeva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.18 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 7-5, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.18 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
28.07.18 Polufinale | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.18 Četvrtfinale | vs. Tea Faber | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.07.18 1. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.06.18 1. kolo | vs. Alesya Yakubovich | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Khimki - dvorana | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 3-4, Valeriya Pogrebnyak - odustajanje | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
22.04.18 kval. | vs. Margarita Betova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Shohsiyat Tuhtamatova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.04.18 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - odustajanje | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazan - dvorana | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča |