MEČ
15.10.18 | kval. | Noelly Longi Nsimba | Yara Abed | 6-0, 6-0 | Ofakim | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Noelly Longi Nsimba | Yara Abed | |
1. servis % | 23/33 (70%) | 17/35 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/23 (87%) | 6/17 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/10 (60%) | 3/18 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/35 (74%) | 7/33 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/68 (76%) | 16/68 (24%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Noelly Longi Nsimba | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yara Abed | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Yara Abed | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Yara Abed | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Yara Abed | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noelly Longi Nsimba | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Yara Abed | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Noelly Longi Nsimba | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Yara Abed | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Noelly Longi Nsimba | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Yara Abed | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noelly Longi Nsimba | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Canada
26.12.95, 28 Godina
26.12.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
25.05.94, 29 Godina
25.05.94, 29 Godina
Noelly Longi Nsimba vs. Yara Abed - Međusobni mečevi
15.10.18 | kval. | Noelly Longi Nsimba | Yara Abed | 6-0, 6-0 | detalj meča | Ofakim | tvrda |
Noelly Longi Nsimba form & Yara Abed form
Noelly Longi Nsimba - Posljednji mečevi
W25 Cancun - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Cancun - tvrda | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.02.22 kval. | vs. Shelby Prince | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Liz Pinson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
26.01.22 kval. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
25.01.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
03.12.21 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.21 kval. | vs. Liz Pinson | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Alejandra Galindo Rincon | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Joelle Kissell | 2-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Paris Corley | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
07.10.21 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.21 kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Imperia Martinez Mora | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Lexington Reed | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Malaika Rapolu | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 5-7, 4-2, Anfisa Danilchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Dylan Cline | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Marie Lou Faoro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
22.10.19 kval. | vs. Ariana Arseneault | 1-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Shereen Peterson-Paul | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Yara Abed - Posljednji mečevi
W25 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Goldstein | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.19 kval. | vs. Paige Cline | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Shir Azran | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Noya Ohana | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Marinina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Mika Misgav | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Kiryat Gat - tvrda | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 1-6, 5-7 | detalj meča |