Canada
26.12.95, 28 Godina
26.12.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
05.01.02, 22 Godina
05.01.02, 22 Godina
Noelly Longi Nsimba vs. Neta Tamir - Međusobni mečevi
03.09.19 | kval. | Noelly Longi Nsimba | Neta Tamir | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Sajur | tvrda |
Noelly Longi Nsimba form & Neta Tamir form
Noelly Longi Nsimba - Posljednji mečevi
W25 Cancun - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Cancun - tvrda | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.02.22 kval. | vs. Shelby Prince | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Liz Pinson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
26.01.22 kval. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
25.01.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
03.12.21 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.21 kval. | vs. Liz Pinson | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Alejandra Galindo Rincon | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Joelle Kissell | 2-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Paris Corley | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
07.10.21 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.21 kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Imperia Martinez Mora | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Lexington Reed | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Malaika Rapolu | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 5-7, 4-2, Anfisa Danilchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Dylan Cline | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Marie Lou Faoro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
22.10.19 kval. | vs. Ariana Arseneault | 1-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Shereen Peterson-Paul | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Neta Tamir - Posljednji mečevi
W15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sivan Raizman | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Tal Zinn | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Keren Mor | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
03.06.18 kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Wuarin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Hili Kronzon | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-74 | detalj meča |