MEČ
02.07.19 | 1. kolo | Noelia Zeballos | Svenja Ochsner | 6-1, 6-1 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Noelia Zeballos | Svenja Ochsner | |
1. servis % | 34/48 (71%) | 24/42 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/34 (68%) | 10/24 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/14 (43%) | 5/18 (28%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/42 (64%) | 19/48 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Noelia Zeballos | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Noelia Zeballos | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40[BP] | ||
Noelia Zeballos | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Svenja Ochsner | |
0-0 | ||
Noelia Zeballos | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Noelia Zeballos | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Noelia Zeballos | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Noelia Zeballos vs. Svenja Ochsner - Međusobni mečevi
28.11.19 | 2. kolo | Noelia Zeballos | Svenja Ochsner | 0-6, 7-61, 6-2 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
21.11.19 | 2. kolo | Noelia Zeballos | Svenja Ochsner | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
02.07.19 | 1. kolo | Noelia Zeballos | Svenja Ochsner | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Noelia Zeballos form & Svenja Ochsner form
Noelia Zeballos - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Martina Okalova | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Zoe Hitt | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-72, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicolly Ferreira | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Feira - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Haley Giavara | 7-64, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 0-6, 6-77 | detalj meča | |
W25+H Tauste - tvrda | ||||
19.06.23 kval. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Naples - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Kayla Day | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Bonita - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Francesca Di Lorenzo | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Svenja Ochsner - Posljednji mečevi
W25 Telavi - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.21 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
05.04.21 kval. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.02.21 Polufinale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
26.02.21 Četvrtfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.02.21 2. kolo | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
16.02.21 kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.02.21 kval. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča |