Noel Saidenova vs. Gabriela Aura Zarnoveanu 28.05.2019

Noel Saidenova vs. Gabriela Aura Zarnoveanu 28.05.2019 - W15 Heraklion - usporedba

MEČ

28.05.19kval.Noel Saidenova Gabriela Aura Zarnoveanu 6-1, 6-3 Greece W15 Heraklion zemlja

STATISTIKE MEČA

6-3

Noel Saidenova
Russia
06.02.02, 17 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
11.11.75, 43 Godina







Gabriela Aura Zarnoveanu
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Noel Saidenova vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Međusobni mečevi

28.05.19kval.Noel SaidenovaGabriela Aura Zarnoveanu6-1, 6-3 detalj mečaGreece W15 Heraklion zemlja

Noel Saidenova - Posljednji mečevi

Greece W15 Heraklion - zemlja
30.05.19
2. kolo
vs. Mira Antonitsch3-6, 3-6 porazdetalj meča
29.05.19
1. kolo
vs. Giorgie Jones6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
21.05.19
kval.
vs. Doroteja Joksovic6-72, 2-6 porazdetalj meča
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Anamarija Spoljaric6-75, 6-2, 10-2 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
14.05.19
kval.
vs. Eline Audenaert6-72, 2-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Micol Sanna6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Uzbekistan W25 Andijan - tvrda
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Shalimar Talbi3-6, 6-74 porazdetalj meča
Kazakhstan W15 Shymkent - zemlja
18.04.19
2. kolo
vs. Viktoriia Dema3-6, 1-2, - Noel Saidenova - odustajanjeporazdetalj meča
17.04.19
1. kolo
vs. Darja Semenistaja6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
16.04.19
kval.
vs. Vitalia Stamat6-73, 6-2, 10-8 pobjedadetalj meča
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Anastasia Veselova6-4, 7-67 pobjedadetalj meča
Kazakhstan W15 Shymkent - dvorana
19.02.19
kval.
vs. Anastasia Zakharova1-6, 0-6 porazdetalj meča
18.02.19
1. kolo kval.
vs. Gabriella Mujan6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Kazakhstan W15 Shymkent - dvorana
13.02.19
kval.
vs. Bojana Klincov6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
13.02.19
1. kolo
vs. Angelina Zhuravleva4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Pospelova3-6, 7-5, 10-8 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
27.09.18
Četvrtfinale
vs. Sofia Dmitrieva3-6, 1-6 porazdetalj meča
26.09.18
2. kolo
vs. Viktoriia Kalinina6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
25.09.18
1. kolo
vs. Vilena Petrova6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
16.09.18
kval.
vs. Iuliia Nikitina6-76, 3-6 porazdetalj meča
Russia Moscow - zemlja
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Kamilla Kokeladze1-6, 1-6 porazdetalj meča
Russia Moscow - zemlja
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Hanna Sokal2-6, 0-2, - Noel Saidenova - odustajanjeporazdetalj meča
Russia Kazan - zemlja
05.08.18
2. kolo kval.
vs. Nina Rudiukova1-6, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Sofiya Kuzina6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Russia Kazan - zemlja
30.07.18
kval.
vs. Polina Nazarchuk6-2, 6-78, 5-7 porazdetalj meča
29.07.18
2. kolo kval.
vs. Maria Mikhaylova6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
28.07.18
1. kolo kval.
vs. Vlada Svarkovskaya4-6, 6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
14.04.18
1. kolo kval.
vs. Vlada Zvereva1-6, 6-2, 2-6 porazdetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
10.04.18
1. kolo
vs. Anna Kubareva2-6, 1-6 porazdetalj meča

Gabriela Aura Zarnoveanu - Posljednji mečevi

Greece W15 Heraklion - zemlja
28.05.19
kval.
vs. Noel Saidenova1-6, 3-6 porazdetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Maria Vasileiadi6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Doroteja Joksovic1-6, 0-6 porazdetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Koral Koldobski5-7, 1-6 porazdetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
07.05.19
kval.
vs. Kristin Younes3-6, 2-6 porazdetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Dimitra Daliani6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Dasha Ivanova1-6, 1-6 porazdetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
04.02.19
1. kolo kval.
vs. Dan Ni Wang0-6, 4-6 porazdetalj meča
Turkey Antalya - tvrda
07.12.18
1. kolo
vs. Mariam Dalakishvili0-6, 1-6 porazdetalj meča
Turkey Antalya - tvrda
28.11.18
1. kolo
vs. Michiru Furuya1-6, 0-6 porazdetalj meča
Greece Heraklion - zemlja
12.11.18
1. kolo
vs. Gabriela Duca3-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece Heraklion - zemlja
05.11.18
kval.
vs. Shatoo Mohamad4-6, 6-4, 5-7 porazdetalj meča
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Jonna Schroeder7-64, 6-1 pobjedadetalj meča
Greece Heraklion - zemlja
30.10.18
1. kolo
vs. Sonja Krtenova5-7, 4-6 porazdetalj meča
29.10.18
kval.
vs. Sofia Sharonova7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Anamarija Spoljaric6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Bulgaria Sozopol - tvrda
03.10.18
1. kolo
vs. Cveti Iotova3-6, 2-6 porazdetalj meča
Bulgaria Varna - zemlja
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Sara Gvozdenovic0-6, 1-6 porazdetalj meča
Romania Bucharest - zemlja
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Francesca Lucia Duca0-6, 7-61, 2-6 porazdetalj meča
Romania Bucharest - zemlja
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Andreia Beberechi4-6, 6-1, 4-6 porazdetalj meča
Romania Focsani - zemlja
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Nicoleta Cristina Bajescu6-4, 7-66 pobjedadetalj meča
01.07.18
2. kolo kval.
vs. Iulia Maria Ivascu4-6, 3-6 porazdetalj meča
Romania Curtea De - zemlja
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Taro Keens2-6, 0-6 porazdetalj meča
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Stella Chianello6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Greece Heraklion - zemlja
25.03.18
2. kolo kval.
vs. Eirini Kontaki3-6, 6-4, 4-6 porazdetalj meča
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Katerina Zafiropoulou6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Greece Heraklion - zemlja
18.03.18
2. kolo kval.
vs. Federica Prati1-6, 0-6 porazdetalj meča
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Simona Borisova6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Greece Heraklion - zemlja
11.03.18
2. kolo kval.
vs. Izabela Gabriela Novac0-6, 2-6 porazdetalj meča
10.03.18
1. kolo kval.
vs. Eleni Kostaki6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
<