MEČ
15.09.18 | Polufinale | Nina Stadler | Pei-Chi Lee | 6-2, 6-2 | Montemor O | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Nina Stadler | Pei-Chi Lee | |
1. servis % | 28/55 (51%) | 31/58 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/28 (61%) | 11/31 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/27 (59%) | 14/27 (52%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/58 (57%) | 22/55 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nina Stadler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nina Stadler | 1-1 | |
0-0, 30-30 | ||
1-2 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Stadler | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
3-2 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Stadler | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
5-2 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Nina Stadler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Stadler | 2-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Stadler | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40 | ||
4-1 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Nina Stadler | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nina Stadler vs. Pei-Chi Lee - Međusobni mečevi
15.09.18 | Polufinale | Nina Stadler | Pei-Chi Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | Montemor O | tvrda |
04.10.17 | 1. kolo | Pei-Chi Lee | Nina Stadler | 6-0, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Nina Stadler form & Pei-Chi Lee form
Nina Stadler - Posljednji mečevi
W25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Tara Wurth | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
29.04.21 3. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
28.04.21 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.04.21 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.21 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.21 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
25.03.21 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
02.03.21 kval. | vs. Anastasia Zarycka | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.21 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.02.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
03.02.21 1. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 6-0, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
11.09.20 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
10.09.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča |
Pei-Chi Lee - Posljednji mečevi
W25 Tainan - zemlja | ||||
25.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.04.23 1. kolo | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
10.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
03.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Bengaluru - tvrda | ||||
06.03.23 kval. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detalj meča |