Czech Republic
03.04.96, 28 Godina
19426 $
03.04.96, 28 Godina
19426 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kristyna Hrabalova vs. Nina Stadler - Međusobni mečevi
25.02.18 | 2. kolo kval. | Nina Stadler | Kristyna Hrabalova | 6-3, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Kristyna Hrabalova form & Nina Stadler form
Kristyna Hrabalova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.21 kval. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
09.11.21 kval. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - odustajanje | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
10.08.21 kval. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - odustajanje | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.11.19 kval. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Nina Stadler - Posljednji mečevi
W25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Tara Wurth | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
29.04.21 3. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
28.04.21 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.04.21 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.21 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.21 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
25.03.21 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
02.03.21 kval. | vs. Anastasia Zarycka | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.21 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.02.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
03.02.21 1. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 6-0, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
11.09.20 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
10.09.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča |