MEČ
08.06.17 | 2. kolo | Nina Potocnik | Alexa Pirok | 6-2, 6-2 | Banja Luka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nina Potocnik | Alexa Pirok | |
1. servis % | 31/40 (78%) | 37/48 (77%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/31 (65%) | 15/37 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/9 (33%) | 1/11 (9%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/48 (67%) | 17/40 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/88 (63%) | 33/88 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
01.10.96, 27 Godina
15541 $
01.10.96, 27 Godina
15541 $
Nina Potocnik vs. Alexa Pirok - Međusobni mečevi
08.06.17 | 2. kolo | Nina Potocnik | Alexa Pirok | 6-2, 6-2 | detalj meča | Banja Luka | zemlja |
Nina Potocnik form & Alexa Pirok form
Nina Potocnik - Posljednji mečevi
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - odustajanje | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - odustajanje | detalj meča | |
W40 Split - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Alexa Pirok - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Dilara Sultanova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Annika Chiara Rittberger | 3-6, 3-3, - Alexa Pirok - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Petra Csabi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Reka Zadori | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Julia Lohoff | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Melanie Stokke | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Mia Mack | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Livia Lukacs | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 4-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Manca Pislak | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Amber Washington | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.12.18 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
01.12.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča |