MEČ
31.10.16 | 1. kolo kval. | Nikola Schweinerova | Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 7-5, 6-2 | Oslo | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
25.05.95, 28 Godina
25.05.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
11.12.00, 23 Godina
11.12.00, 23 Godina
Nikola Schweinerova vs. Jacquline Nylander Altelius - Međusobni mečevi
31.10.16 | 1. kolo kval. | Nikola Schweinerova | Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | Oslo | dvorana |
Nikola Schweinerova form & Jacquline Nylander Altelius form
Nikola Schweinerova - Posljednji mečevi
Oslo - dvorana | ||||
02.11.16 2. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Victoria Schnell Jacobsen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Marketa Slivova | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Sina Haas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
08.09.16 2. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
07.09.16 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Dorota Szczygielska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Veronika Pribylova | 6-71, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Hana Kovacova | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Nuernberg - zemlja | ||||
24.08.16 2. kolo | vs. Petra Krejsova | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
23.08.16 1. kolo | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Plzen - zemlja | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.12.14 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.14 kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.12.14 1. kolo kval. | vs. Qianqian Zhao | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
27.10.14 2. kolo kval. | vs. Beladora Matallah | 6-3, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
27.10.14 kval. | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
20.10.14 2. kolo kval. | vs. Sara Eccel | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Ann-Christin Nilsson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - tepih | ||||
28.10.13 Četvrtfinale | vs. Julia Stamatova | 1-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
28.10.13 1. kolo | vs. Alina Wessel | 6-3, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
28.10.13 2. kolo | vs. Carolin Schmidt | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Jacquline Nylander Altelius - Posljednji mečevi
W15 Telde - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
08.04.24 kval. | vs. Maria Andrienko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detalj meča |