MEČ
24.06.19 | 1. kolo kval. | Nikola Breckova | Stella Kovacicova | 6-4, 6-2 | W15 Budapest | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
16.01.01, 23 Godina
16.01.01, 23 Godina
Nikola Breckova vs. Stella Kovacicova - Međusobni mečevi
18.03.24 | 2. kolo kval. | Nikola Breckova | Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
24.06.19 | 1. kolo kval. | Nikola Breckova | Stella Kovacicova | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Budapest | zemlja |
Nikola Breckova form & Stella Kovacicova form
Nikola Breckova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vrnjacka - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.22 kval. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.22 kval. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
13.06.22 kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Stella Kovacicova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Herrington | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Musetti | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lara Michel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-61, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.10.23 kval. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 6-1, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-5, - Stella Kovacicova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Livia Keller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.23 kval. | vs. Sarah Kanduth | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.22 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Athina Pitta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Jelena Kovac | 6-1, 3-6, 10-12 | detalj meča |