Germany
13.03.99, 25 Godina
13.03.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Shaline-Doreen Pipa vs. Nikola Breckova - Međusobni mečevi
04.03.18 | 2. kolo kval. | Nikola Breckova | Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Shaline-Doreen Pipa form & Nikola Breckova form
Shaline-Doreen Pipa - Posljednji mečevi
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Capucine Sanoner | 6-0, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Julia Payola | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.02.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.01.19 kval. | vs. Katerina Krizova | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Sandy Marti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Tiffany William | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Melis Yasar | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ines Murta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Teliana Pereira | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Dublin - tepih | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.18 2. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Horb - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
16.07.18 kval. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Den Haag - zemlja | ||||
02.07.18 kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Sihem Bellahouel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Karly Olson | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Nikola Breckova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vrnjacka - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.22 kval. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.22 kval. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
13.06.22 kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detalj meča |