Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
01.10.00, 23 Godina
01.10.00, 23 Godina
Nikola Breckova vs. Milica Vujovic - Međusobni mečevi
22.04.18 | 2. kolo kval. | Nikola Breckova | Milica Vujovic | 6-1, 7-5 | detalj meča | Tucepi | zemlja |
Nikola Breckova form & Milica Vujovic form
Nikola Breckova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vrnjacka - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.22 kval. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.22 kval. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
13.06.22 kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Milica Vujovic - Posljednji mečevi
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenija Varesanovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Zotova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
04.06.18 kval. | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Matea Mihaljevic | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Lorena Gavric | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Reka Zadori | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Marlies Szupper | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Tiziana Marie Schomburg | 0-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.02.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Lisa-Maria Moser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Tea Faber | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.17 1. kolo | vs. Ksenia Domnina | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Ema Vasic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
07.08.17 kval. | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Khudoley | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Kristina Miletic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 6-1 | detalj meča |