MEČ
08.05.19 | 1. kolo | Nikola Breckova | Anastasia Piangerelli | 6-2, 4-6, 6-3 | W15 Tucepi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nikola Breckova | Anastasia Piangerelli | |
1. servis % | 54/109 (50%) | 61/94 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/54 (57%) | 32/61 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 27/55 (49%) | 11/33 (33%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 5/14 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 51/94 (54%) | 51/109 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 109/203 (54%) | 94/203 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nikola Breckova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Breckova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nikola Breckova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Breckova | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Nikola Breckova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikola Breckova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nikola Breckova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nikola Breckova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Breckova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Nikola Breckova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nikola Breckova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Breckova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Breckova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nikola Breckova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-A[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nikola Breckova vs. Anastasia Piangerelli - Međusobni mečevi
08.05.19 | 1. kolo | Nikola Breckova | Anastasia Piangerelli | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | W15 Tucepi | zemlja |
Nikola Breckova form & Anastasia Piangerelli form
Nikola Breckova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vrnjacka - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.22 kval. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.22 kval. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
13.06.22 kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Anastasia Piangerelli - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - odustajanje | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | detalj meča |