Finland
28.09.99, 24 Godina
28.09.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
19.11.01, 22 Godina
19.11.01, 22 Godina
Nikita Liebkind vs. Zoi Meers - Međusobni mečevi
09.03.20 | 2. kolo kval. | Nikita Liebkind | Zoi Meers | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Nikita Liebkind form & Zoi Meers form
Nikita Liebkind - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-76, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Sara Nayar | 5-7, 1-2, - Nikita Liebkind - odustajanje | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Shona Nakano | 6-1, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Daria Nazarenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Nao Phang Ziyi | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Conde | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
03.04.23 kval. | vs. Carmen Juan Bru | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Esila Toklu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
01.08.22 kval. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Tabatha Suarez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Nicole Nadel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Shay Halfon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Megan Markov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Neri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-3, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Zoi Meers - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.09.19 kval. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | detalj meča |