Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
30.12.01, 22 Godina
30.12.01, 22 Godina
Nika Radisic vs. Saara Orav - Međusobni mečevi
23.04.18 | kval. | Nika Radisic | Saara Orav | 6-1, 6-0 | detalj meča | Tucepi | zemlja |
Nika Radisic form & Saara Orav form
Nika Radisic - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - odustajanje | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
04.12.23 kval. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 kval. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča |
Saara Orav - Posljednji mečevi
W25 Parnu - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
07.06.21 kval. | vs. Caroline Vernet | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 2-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Shelly Bereznyak | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Elysia Wan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Luescher | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haabneeme - dvorana | ||||
16.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Emily Welker | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Fed Cup - dvorana | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
23.04.18 kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča |