INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nika Radisic vs. Csilla Argyelan - Međusobni mečevi
04.09.18 | 1. kolo | Nika Radisic | Csilla Argyelan | 6-1, 6-1 | detalj meča | Trieste | zemlja |
21.04.18 | 1. kolo kval. | Nika Radisic | Csilla Argyelan | 6-3, 6-3 | detalj meča | Tucepi | zemlja |
Nika Radisic form & Csilla Argyelan form
Nika Radisic - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - odustajanje | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
04.12.23 kval. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 kval. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča |
Csilla Argyelan - Posljednji mečevi
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Barbare Eristavi | 1-5, - Csilla Argyelan - odustajanje | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 3-6, 1-4, - Csilla Argyelan - odustajanje | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Ana Shanidze | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.09.18 Četvrtfinale | vs. Daria Kudashova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Cagla Teoman | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Irina Lapustina | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Vankova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Pia Konig | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Petra Melounova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Jenifer Anger | 5-7, - Csilla Argyelan - odustajanje | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Reka Pecsi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 0-6, 1-2, - Csilla Argyelan - odustajanje | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Encarnacion - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Liz Carolina Chileno | 4-6, - Csilla Argyelan - odustajanje | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča |