MEČ
12.05.14 | 1. kolo kval. | Nigina Abduraimova | Alice Bacquie | 5-7, 7-5, 6-2 | Saint Gaudens | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nigina Abduraimova vs. Alice Bacquie - Međusobni mečevi
12.05.14 | 1. kolo kval. | Nigina Abduraimova | Alice Bacquie | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | Saint Gaudens | zemlja |
Nigina Abduraimova form & Alice Bacquie form
Nigina Abduraimova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - odustajanje | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | detalj meča |
Alice Bacquie - Posljednji mečevi
Poitiers - dvorana | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Poitiers - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Clermont Ferrand - dvorana | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Perigueux - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Montpellier - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Marseille - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Maud Vigne | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Macon - dvorana | ||||
01.03.17 2. kolo | vs. Elixane Lechemia | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.17 1. kolo | vs. Sandra Bozinovic | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
31.01.17 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.01.17 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Casablanca - zemlja | ||||
15.12.16 Četvrtfinale | vs. Josephine Boualem | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.12.16 2. kolo | vs. Daria Nazarkina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.12.16 1. kolo | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.10.16 Četvrtfinale | vs. Barbara Kotelesova | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
13.10.16 2. kolo | vs. Ivania Martinich | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
11.10.16 1. kolo | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.10.16 kval. | vs. Irina Lapustina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Barbara Kotelesova | 2-6, 6-79 | detalj meča | |
05.10.16 1. kolo | vs. Federica Prati | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.10.16 Četvrtfinale | vs. Karin Kennel | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
30.09.16 2. kolo | vs. Candela Bugnon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Federica Joe Gardella | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Anette Munozova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.08.16 2. kolo | vs. Ioana Diana Pietroiu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.08.16 1. kolo | vs. Sai Chamarthi | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Saint Gervais - zemlja | ||||
22.07.16 Četvrtfinale | vs. Constance Sibille | 6-73, 0-6 | detalj meča |