MEČ
02.02.20 | 1. kolo kval. | Nicole Gadient | Nika Novikova | 6-1, 6-2 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Switzerland
07.08.98, 25 Godina
28926 $
07.08.98, 25 Godina
28926 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Lithuania
01.04.02, 22 Godina
01.04.02, 22 Godina
Nicole Gadient vs. Nika Novikova - Međusobni mečevi
02.02.20 | 1. kolo kval. | Nicole Gadient | Nika Novikova | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Nicole Gadient form & Nika Novikova form
Nicole Gadient - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 kval. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Nika Novikova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Emma Martellenghi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 3-0, Lara Charles - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Emily Castillo | 7-64, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Anita Sahdiieva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haabneeme - dvorana | ||||
17.11.20 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 7-62, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.01.20 kval. | vs. Bhuvana Kalva | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Holly Verner | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.12.19 kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.12.19 kval. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 3-6, 7-66, 12-10 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 2-6, 0-6 | detalj meča |