Switzerland
07.08.98, 25 Godina
28926 $
07.08.98, 25 Godina
28926 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Nicole Gadient vs. Kathleen Kanev - Međusobni mečevi
18.02.19 | kval. | Nicole Gadient | Kathleen Kanev | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Nicole Gadient form & Kathleen Kanev form
Nicole Gadient - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 kval. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Kathleen Kanev - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - odustajanje | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - odustajanje | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča |