MEČ
22.06.15 | 2. kolo kval. | Nicole Gadient | Ambre Boccard | 6-2, 6-0 | Lenzerheide | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Switzerland
07.08.98, 25 Godina
28926 $
07.08.98, 25 Godina
28926 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Switzerland
03.02.98, 26 Godina
03.02.98, 26 Godina
Nicole Gadient vs. Ambre Boccard - Međusobni mečevi
22.06.15 | 2. kolo kval. | Nicole Gadient | Ambre Boccard | 6-2, 6-0 | detalj meča | Lenzerheide | zemlja |
Nicole Gadient form & Ambre Boccard form
Nicole Gadient - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 kval. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Ambre Boccard - Posljednji mečevi
Casablanca - zemlja | ||||
07.11.16 kval. | vs. Vinciane Remy | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Casablanca - zemlja | ||||
31.10.16 kval. | vs. Daria Solovyeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Sofia Smagina | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Yuliya Kalabina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Mariona Del Peral Francin | 0-6, 0-4, - Ambre Boccard - odustajanje | detalj meča | |
Les Contamines - tvrda | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Francesca Gaida | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.07.15 kval. | vs. Junsai Wang | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Lenzerheide - zemlja | ||||
22.06.15 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Marta Peris Herrero | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gonzalez Arranz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Chiasso - zemlja | ||||
06.04.15 1. kolo kval. | vs. Lenka Jurikova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
16.03.15 2. kolo kval. | vs. Paulina Wulcan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
09.03.15 kval. | vs. Dominique Wahl | 6-2, 6-73, 6-75 | detalj meča | |
09.03.15 1. kolo kval. | vs. Janina Geiss | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Petit Bourg - tvrda | ||||
26.01.15 kval. | vs. Victoria Tournebize | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.01.15 1. kolo | vs. Brandy Mina | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Saint Martin - tvrda | ||||
19.01.15 kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.01.15 1. kolo | vs. Marie Leduc | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Fort De - tvrda | ||||
12.01.15 kval. | vs. Marine Partaud | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Sousse - tvrda | ||||
17.11.14 1. kolo | vs. Sofie Oyen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sousse - tvrda | ||||
10.11.14 kval. | vs. Georgina Fedosenkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.10.14 kval. | vs. Alisa Rudenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.10.14 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Manekina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.09.14 1. kolo | vs. Sara Ottomano | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.09.14 1. kolo | vs. Arantxa Andrady | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.08.14 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.08.14 1. kolo | vs. Anastasija Homutova | 1-6, 4-6 | detalj meča |