Nefisa Berberovic/Veronika Erjavec vs. Darya Astakhova/Galateia Mesochoritou

Nefisa Berberovic/Veronika Erjavec vs. Darya Astakhova/Galateia Mesochoritou - W15 Prokuplje - usporedba

MEČ

01.07.19PolufinaleNefisa Berberovic/Veronika Erjavec Darya Astakhova/Galateia Mesochoritou 6-3, 6-0 Serbia W15 Prokuplje zemlja

STATISTIKE MEČA

6-0

Nefisa Berberovic
Bosnia and Herzeg.
03.07.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Russia
26.01.02, 17 Godina







Darya Astakhova
Veronika Erjavec
Slovenia
30.12.99, 19 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Greece
23.06.01, 18 Godina




Galateia Mesochoritou
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Nefisa Berberovic/Veronika Erjavec vs. Darya Astakhova/Galateia Mesochoritou - Međusobni mečevi

01.07.19PolufinaleNefisa Berberovic/Veronika ErjavecDarya Astakhova/Galateia Mesochoritou6-3, 6-0 detalj mečaSerbia W15 Prokuplje zemlja

Nefisa Berberovic/Veronika Erjavec - Posljednji mečevi

Serbia W15 Prokuplje - zemlja
08.07.19
Polufinale
vs. Sarah Nikocevic/Andreea Velcea7-63, 6-75, 10-3 pobjedadetalj meča
08.07.19
1. kolo
vs. Mariam Dalakishvili/Tamara Malesevic6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
08.07.19
Četvrtfinale
vs. Celestine Avomo Ella/Doroteja Joksovic4-6, 6-3, 10-6 pobjedadetalj meča
08.07.19
Finale
vs. Darya Astakhova/Laura Svatikova3-6, 6-0, 6-10 porazdetalj meča
Serbia W15 Prokuplje - zemlja
01.07.19
Polufinale
vs. Darya Astakhova/Galateia Mesochoritou6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
01.07.19
1. kolo
vs. Tamara Bajagic/Kiara Cvetkovic6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
01.07.19
Finale
vs. Ipek Oz/Melis Sezer5-7, 5-7 porazdetalj meča
01.07.19
Četvrtfinale
vs. Ekaterina Ovcharenko/Ilay Yoruk6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Bosnia and Herzeg. W15 Banja - zemlja
03.06.19
Finale
vs. Barbora Miklova/Elena Milovanovic6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
03.06.19
1. kolo
vs. Dorka Drahota Szabo/Zita Kovacs6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
03.06.19
Četvrtfinale
vs. Aneta Kladivova/Aneta Laboutkova7-62, 3-6, 11-9 pobjedadetalj meča
03.06.19
Polufinale
vs. Margarita Ignatjeva/Stella Kovacicova5-7, 6-3, 10-3 pobjedadetalj meča
Croatia W15 Tucepi - zemlja
06.05.19
Četvrtfinale
vs. Katarina Kuzmova (2001)/Ivana Sebestova Katarina Kuzmova (2001)/Ivana Sebestova/Galateia Mesochoritou - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
06.05.19
Polufinale
vs. Mariana Drazic/Silvia Njiric6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
06.05.19
Finale
vs. Tamara Malesevic/Antonia Ruzic6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo
vs. Anita Gavran/Leticia Hajnc6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
22.04.19
Polufinale
vs. Sarah Lee/Chelsea Vanhoutte6-3, 1-6, 7-10 porazdetalj meča
22.04.19
1. kolo
vs. Alexandra Damaschin/Maria Tanasescu6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
22.04.19
Četvrtfinale
vs. Diana Chehoudi/Emmanuelle Girard6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
15.04.19
Finale
vs. Emeline Dartron/Marie Temin4-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
15.04.19
1. kolo
vs. Marie-Charlot Lonnemann/Lucie Petruzelova6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
15.04.19
Četvrtfinale
vs. Ruxandra Schech/Franziska Sziedat7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
15.04.19
Polufinale
vs. Nora Ayala Serra/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Italy Santa Margherita - zemlja
22.10.18
1. kolo
vs. Amina Anshba/Lea Boskovic3-6, 3-6 porazdetalj meča
Montenegro Podgorica - zemlja
17.09.18
1. kolo
vs. Agnes Bukta/Vivien Juhaszova6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
17.09.18
Četvrtfinale
vs. Anita Husaric/Jesika Maleckova6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
17.09.18
Finale
vs. Miriam Kolodziejova/Nina Potocnik6-2, 3-6, 0-10 porazdetalj meča
17.09.18
Polufinale
vs. Alena Fomina/Michaela Honcova6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Croatia Tucepi - zemlja
23.04.18
Četvrtfinale
vs. Mariana Drazic/Panna Udvardy6-76, 6-4, 11-9 pobjedadetalj meča
23.04.18
Polufinale
vs. Federica Arcidiacono/Martina Spigarelli Federica Arcidiacono/Martina Spigarelli/Galateia Mesochoritou - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča

Darya Astakhova/Galateia Mesochoritou - Posljednji mečevi

Serbia W15 Prokuplje - zemlja
01.07.19
1. kolo
vs. Ana Lantigua De La Nuez/Irma Ustavdic6-1, 2-6, 10-7 pobjedadetalj meča
01.07.19
Četvrtfinale
vs. Barbara Bonic/Angelina Zhuravleva6-74, 7-63, 10-6 pobjedadetalj meča
01.07.19
Polufinale
vs. Nefisa Berberovic/Veronika Erjavec3-6, 0-6 porazdetalj meča
<