MEČ
18.07.18 | 1. kolo | Nefisa Berberovic | Reka Farbas | 6-0, 6-0 | Baja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nefisa Berberovic | Reka Farbas | |
1. servis % | 20/35 (57%) | 21/50 (42%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/20 (70%) | 9/21 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/15 (73%) | 10/29 (34%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/50 (62%) | 10/35 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 10 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Nefisa Berberovic | 2-0 | |
3-0 | Reka Farbas | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-0 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
Nefisa Berberovic | 0-0 | |
Nefisa Berberovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Reka Farbas | |
4-0 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
04.02.00, 24 Godina
04.02.00, 24 Godina
Nefisa Berberovic vs. Reka Farbas - Međusobni mečevi
18.07.18 | 1. kolo | Nefisa Berberovic | Reka Farbas | 6-0, 6-0 | detalj meča | Baja | zemlja |
Nefisa Berberovic form & Reka Farbas form
Nefisa Berberovic - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.10.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
01.10.23 Finale | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Charo Esquiva Banuls | 6-75, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Reka Farbas - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Luca Fabian | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča |