Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
25.07.00, 23 Godina
25.07.00, 23 Godina
Neda Koprcina vs. Nikoletta Muller - Međusobni mečevi
21.04.18 | 1. kolo kval. | Neda Koprcina | Nikoletta Muller | 6-4, 6-1 | detalj meča | Tucepi | zemlja |
Neda Koprcina form & Nikoletta Muller form
Neda Koprcina - Posljednji mečevi
Tucepi - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Solin - zemlja | ||||
30.09.13 1. kolo kval. | vs. Santina Lange | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
30.09.13 1. kolo | vs. Anna Maria Heil | 6-73, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
30.09.13 kval. | vs. Laura Sarah Ambrozic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Sibenik - zemlja | ||||
15.04.13 kval. | vs. Victoria Muntean | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.04.13 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.04.13 2. kolo | vs. Polona Rebersak | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.04.13 1. kolo kval. | vs. Besarta Avdullahi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.04.13 2. kolo kval. | vs. Tatijana Sheikhan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.02.13 1. kolo | vs. Nungnadda Wannasuk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.13 kval. | vs. Daniela Schippers | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.02.13 1. kolo | vs. Anja Prislan | 1-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.02.13 kval. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
11.02.13 2. kolo kval. | vs. Nina Khrisanova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Dubrovnik - zemlja | ||||
22.10.12 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Dubrovnik - zemlja | ||||
15.10.12 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sarajevo - zemlja | ||||
08.10.12 2. kolo kval. | vs. Marina Hruba | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.10.12 2. kolo | vs. Martina Kubicikova | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.12 kval. | vs. Kaja Podobnik | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
08.10.12 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-64, 6-73, 7-5 | detalj meča | |
Solin - zemlja | ||||
01.10.12 1. kolo | vs. Lenka Jurikova | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
17.09.12 1. kolo kval. | vs. Karin Morgosova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Belgrade - zemlja | ||||
03.09.12 2. kolo kval. | vs. Tijana Tofiloski | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.09.12 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.12 kval. | vs. Ema Polic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Osijek - zemlja | ||||
27.08.12 2. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Brcko - zemlja | ||||
13.08.12 kval. | vs. Karolina Vlachova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.08.12 1. kolo | vs. Michaela Frlicka | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.08.12 Četvrtfinale | vs. Jelena Pandzic | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Nikoletta Muller - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Christine Junge-Ilges | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Schueller | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Duru Kuscu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Stella Horacek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.22 kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 4-6 | detalj meča |