Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
25.01.97, 27 Godina
25.01.97, 27 Godina
Nathaly Kurata vs. Pamela Wu - Međusobni mečevi
10.07.17 | 1. kolo | Nathaly Kurata | Pamela Wu | 6-1, 6-0 | detalj meča | Campos Do | tvrda |
06.03.17 | kval. | Nathaly Kurata | Pamela Wu | 6-0, 6-0 | detalj meča | Sao Paulo | zemlja |
27.02.17 | kval. | Nathaly Kurata | Pamela Wu | 6-0, 6-0 | detalj meča | Curitiba | zemlja |
Nathaly Kurata form & Pamela Wu form
Nathaly Kurata - Posljednji mečevi
W15 Curitiba - zemlja | ||||
04.12.21 Polufinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Brasilia - zemlja | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Aparecida - zemlja | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Rio - zemlja | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Raquel Martini | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
W15 Piracicaba - zemlja | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Fernanda Astete | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Olimpia - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
09.02.20 Polufinale | vs. Ingrid Martins | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Maya Pitts | 6-0, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Asuncion - zemlja | ||||
28.10.19 kval. | vs. Guillermina Naya | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Heydi Doldan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Cucuta - zemlja | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
28.09.19 Polufinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Pamela Wu - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Luque - tvrda | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sarah Tami-Masi | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Anastasia Reimchen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Stella Chianello | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Lambare - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Marcela Bueno | 6-4, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Fernanda Brito | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.18 2. kolo | vs. Sofia Luini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Manuela Gomez Estrada | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Kelly Williford | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Den Haag - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 7-65, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.06.18 kval. | vs. Arabella Koller | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
23.04.18 kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Luna Morini | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Jimena Paula Garbino | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Mariam Bayatyan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Giovanna Tomita | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nemtsova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Curitiba - zemlja | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | detalj meča |