MEČ
11.06.18 | kval. | Nathaly Kurata | Greetje Minnen | 7-65, 6-4 | Essen | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nathaly Kurata | Greetje Minnen | |
1. servis % | 61/75 (81%) | 36/80 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/61 (61%) | 20/36 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 2/14 (14%) | 22/44 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/80 (48%) | 36/75 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/155 (50%) | 78/155 (50%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nathaly Kurata | 1-0 | |
Nathaly Kurata | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nathaly Kurata | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nathaly Kurata | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nathaly Kurata | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nathaly Kurata | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nathaly Kurata | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nathaly Kurata | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nathaly Kurata | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Nathaly Kurata | 2-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Nathaly Kurata | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nathaly Kurata | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nathaly Kurata | 5-4 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nathaly Kurata vs. Greetje Minnen - Međusobni mečevi
11.06.18 | kval. | Nathaly Kurata | Greetje Minnen | 7-65, 6-4 | detalj meča | Essen | zemlja |
29.02.16 | kval. | Greetje Minnen | Nathaly Kurata | 7-5, 7-5 | detalj meča | Campinas | zemlja |
Nathaly Kurata form & Greetje Minnen form
Nathaly Kurata - Posljednji mečevi
W15 Curitiba - zemlja | ||||
04.12.21 Polufinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Brasilia - zemlja | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Aparecida - zemlja | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Rio - zemlja | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Raquel Martini | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
W15 Piracicaba - zemlja | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Fernanda Astete | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Olimpia - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
09.02.20 Polufinale | vs. Ingrid Martins | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Maya Pitts | 6-0, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Asuncion - zemlja | ||||
28.10.19 kval. | vs. Guillermina Naya | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Heydi Doldan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Cucuta - zemlja | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
28.09.19 Polufinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Greetje Minnen - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
15.03.24 Polufinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 Četvrtfinale | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.02.24 kval. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detalj meča |