MEČ
06.03.17 | 2. kolo kval. | Nathalia Rossi | Emira Stafford | 6-2, 6-3 | Sao Paulo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
30.10.97, 26 Godina
30.10.97, 26 Godina
Nathalia Rossi vs. Emira Stafford - Međusobni mečevi
06.03.17 | 2. kolo kval. | Nathalia Rossi | Emira Stafford | 6-2, 6-3 | detalj meča | Sao Paulo | zemlja |
Nathalia Rossi form & Emira Stafford form
Nathalia Rossi - Posljednji mečevi
Sao Jose - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
27.03.17 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Anastasia Potapova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.17 kval. | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Florianopolis - tvrda | ||||
30.07.16 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kichenok | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
27.07.16 2. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.16 1. kolo | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 7-63, 1-2, - Nathalia Rossi - odustajanje | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Lina Qostal | 6-2, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.05.16 Četvrtfinale | vs. Pranjala Yadlapalli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.05.16 2. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
18.05.16 1. kolo | vs. Theiviya Selvarajoo | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.05.16 1. kolo | vs. Eetee Maheta | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bauru - zemlja | ||||
19.04.16 1. kolo | vs. Barbara Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Lins - zemlja | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Andrea Koch-Benvenuto | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
31.03.16 Četvrtfinale | vs. Nadia Podoroska | 0-6, - Nathalia Rossi - odustajanje | detalj meča | |
30.03.16 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
29.03.16 1. kolo | vs. Paula Perez Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
23.03.16 2. kolo | vs. Camila Giangreco Campiz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.16 1. kolo | vs. Maria Agustina De Carli | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Sophia Kovalets | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.16 2. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bertioga - tvrda | ||||
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Patty Schnyder | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.01.16 1. kolo kval. | vs. Lara Isis Teodoro De Oliveira | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Guaruja - tvrda | ||||
21.01.16 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.16 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-3, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
19.10.15 2. kolo | vs. Lucia Montano | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.10.15 Četvrtfinale | vs. Melina Ferrero | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča |
Emira Stafford - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Kabbaj | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
23.05.23 kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 7-65, Sharrmadaa Baluu - odustajanje | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 4-6, - Emira Stafford - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | - Emira Stafford - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Makarska - zemlja | ||||
30.05.22 kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Yubarani Banerjee | 1-6, 6-4, 0-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 2-1, - Emira Stafford - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 2-6 | detalj meča |