Belarus
17.08.01, 22 Godina
17.08.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Alisa Yakimakho vs. Natasha Piludu - Međusobni mečevi
22.04.18 | 1. kolo kval. | Natasha Piludu | Alisa Yakimakho | 6-2, 6-0 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Alisa Yakimakho form & Natasha Piludu form
Alisa Yakimakho - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Daria-Maria Anghel | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča |
Natasha Piludu - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
24.09.19 kval. | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 6-4, 4-0, Enola Chiesa - odustajanje | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Clarissa Gai | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Kiara Petrovicka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Caslano - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Cuneo - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Biella - zemlja | ||||
30.07.18 1. kolo | vs. Verena Hofer | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Schio - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Anja Gal | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
San Severo - zemlja | ||||
16.05.18 2. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.18 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.04.18 kval. | vs. Anna-Giulia Remondina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.18 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
19.02.18 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.02.18 kval. | vs. Clarissa Gai | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
17.11.17 2. kolo | vs. Gaia Sanesi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Giulia Porzio | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 2-6 | detalj meča |