MEČ
29.05.19 | 1. kolo | Natalija Stevanovic | Eunhye Lee | 6-4, 6-0 | W25 Incheon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Natalija Stevanovic | Eunhye Lee | |
1. servis % | 30/52 (58%) | 32/45 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/30 (70%) | 14/32 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/22 (50%) | 2/13 (15%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/45 (64%) | 20/52 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalija Stevanovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Natalija Stevanovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Natalija Stevanovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Natalija Stevanovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalija Stevanovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Natalija Stevanovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Natalija Stevanovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Natalija Stevanovic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Natalija Stevanovic vs. Eunhye Lee - Međusobni mečevi
29.05.19 | 1. kolo | Natalija Stevanovic | Eunhye Lee | 6-4, 6-0 | detalj meča | W25 Incheon | tvrda |
Natalija Stevanovic form & Eunhye Lee form
Natalija Stevanovic - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maya Joint | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
03.01.24 Četvrtfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-2, - Natalija Stevanovic - odustajanje | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Yue Yuan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-2, 7-67 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-2, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
15.10.23 kval. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Chiraz Bechri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
16.09.23 kval. | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Sewing | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Katrina Scott | 2-6, 3-3, - Natalija Stevanovic - odustajanje | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Eunhye Lee - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - odustajanje | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detalj meča |