INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Stephanie Wagner vs. Natalie Proese - Međusobni mečevi
11.09.17 | 2. kolo kval. | Natalie Proese | Stephanie Wagner | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | Prague | zemlja |
Stephanie Wagner form & Natalie Proese form
Stephanie Wagner - Posljednji mečevi
W75 Ricany - dvorana | ||||
11.03.24 kval. | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mia Pohankova | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-70, 4-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-75, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Natalie Proese - Posljednji mečevi
W15 Ortisei - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Natea Bizet | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Anne Knuettel | 2-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Diane Flament | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
22.07.19 kval. | vs. Ali Collins | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 4-6, 7-67, 10-5 | detalj meča | |
W25 Imola - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 6-3, 14-16 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
30.11.18 Četvrtfinale | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.18 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
27.11.18 kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Vittoria Avvantaggiati | 1-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
Schio - zemlja | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
23.07.18 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | detalj meča |