Natalie Augustinova vs. Francesca Rumi 08.07.2019

Natalie Augustinova vs. Francesca Rumi 08.07.2019 - W15 Tabarka - usporedba

MEČ

08.07.191. kolo kval.Natalie Augustinova Francesca Rumi 6-1, 6-4 Tunisia W15 Tabarka zemlja

STATISTIKE MEČA

6-4

Natalie Augustinova
Czech Republic
29.01.03, 16 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
19.01.00, 19 Godina







Francesca Rumi
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Natalie Augustinova vs. Francesca Rumi - Međusobni mečevi

08.07.191. kolo kval.Natalie AugustinovaFrancesca Rumi6-1, 6-4 detalj mečaTunisia W15 Tabarka zemlja

Natalie Augustinova - Posljednji mečevi

Czech Republic W15 Olomouc - zemlja
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Martina Kudelova1-6, 6-2, 4-10 porazdetalj meča
Finland W15 Savitaipale - zemlja
01.08.19
2. kolo
vs. Elena Malygina6-73, 0-6 porazdetalj meča
31.07.19
1. kolo
vs. Elena Jamshidi6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Dasha Borodatova6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
29.07.19
kval.
vs. Stella Remander6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Norway W15 Sandelfjord - zemlja
24.07.19
1. kolo
vs. Annick Melgers2-6, 6-2, 4-6 porazdetalj meča
23.07.19
kval.
vs. Veronika Koberlingova6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Czech Republic W25 Olomouc - zemlja
17.07.19
1. kolo
vs. Nika Radisic4-6, 1-6 porazdetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
08.07.19
kval.
vs. Martina Capurro Taborda3-6, 1-6 porazdetalj meča
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Francesca Rumi6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
18.06.19
kval.
vs. Doroteja Joksovic3-6, 3-6 porazdetalj meča
18.06.19
1. kolo kval.
vs. Maria Gomez6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Czech Republic W25 Prerov - zemlja
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Bojana Marinkovic4-6, 2-6 porazdetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Eliz Maloney4-6, 0-6 porazdetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
15.05.19
1. kolo
vs. Dia Evtimova6-72, 1-6 porazdetalj meča
14.05.19
kval.
vs. Deniz Paykoc6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Egypt W15 Cairo - zemlja
01.05.19
1. kolo
vs. Merna Refaat3-6, 5-7 porazdetalj meča
30.04.19
kval.
vs. Valentina Urelli Rinaldi6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Aline Thommen6-3, 0-6, 6-10 porazdetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
22.01.19
1. kolo kval.
vs. Clarissa Gai1-6, 2-6 porazdetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
16.01.19
kval.
vs. Nana Kawagishi4-6, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic Jablonec Nad - tepih
04.12.18
kval.
vs. Katarzyna Wysoczanska6-2, 1-6, 1-6 porazdetalj meča
03.12.18
1. kolo kval.
vs. Sonja Krtenova7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Czech Republic Milovice - dvorana
26.11.18
1. kolo kval.
vs. Kristyna Hrabalova3-6, 1-6 porazdetalj meča
Czech Republic Frydek Mistek - zemlja
09.09.18
1. kolo kval.
vs. Magdalena Zajda1-6, 2-6 porazdetalj meča
Hungary Szekesfehervar - zemlja
02.09.18
2. kolo kval.
vs. Moni Potrc3-6, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic Ricany - zemlja
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Nikola Novotna1-6, 1-6 porazdetalj meča
Austria Vienna - zemlja
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Laura Radakovic4-6, 3-6 porazdetalj meča
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Lea Aiche6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Czech Republic Jablonec Nad - zemlja
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Sonja Krtenova7-64, 3-6, 4-6 porazdetalj meča

Francesca Rumi - Posljednji mečevi

Tunisia W15 Tabarka - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Anna Khudoley0-6, 6-74 porazdetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Chiara Alesiani6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
15.07.19
kval.
vs. Olympe Lancelot6-4, 2-6, 4-10 porazdetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Natalie Augustinova1-6, 4-6 porazdetalj meča
Italy Solarino - tepih
26.11.18
1. kolo
vs. Mariella Minetti3-6, 6-4, 5-7 porazdetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
17.10.18
1. kolo
vs. Ola Abou Zekry6-73, 3-6 porazdetalj meča
15.10.18
kval.
vs. Tamara Bizhukova6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Lola Mireille Glantz6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
08.10.18
1. kolo kval.
vs. Ashmitha Easwaramurthi1-6, 3-6 porazdetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
03.10.18
1. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)3-6, 2-6 porazdetalj meča
Italy Trieste - zemlja
04.09.18
kval.
vs. Jovana Peric (SRB)1-6, 3-6 porazdetalj meča
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Beatrice Ottone6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Italy Cuneo - zemlja
12.08.18
kval.
vs. Elaine Genovese2-6, 2-6 porazdetalj meča
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Benedetta Prato7-62, 6-1 pobjedadetalj meča
Greece Heraklion - zemlja
13.11.17
kval.
vs. Sapfo Sakellaridi2-6, 3-6 porazdetalj meča
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Anna Barbara Janovic6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Greece Heraklion - zemlja
06.11.17
2. kolo kval.
vs. Lena Greiner2-6, 6-3, 6-74 porazdetalj meča
Italy Santa Margherita - zemlja
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Szabina Szlavikovics4-6, 4-6 porazdetalj meča
Italy Santa Margherita - zemlja
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Manca Pislak5-7, 3-0, Manca Pislak - odustajanjepobjedadetalj meča
16.10.17
kval.
vs. Valeriya Solovyeva2-6, 1-6 porazdetalj meča
<