MEČ
23.09.16 | Polufinale | Natalia Vikhlyantseva | Irina Khromacheva | 6-3, 6-2 | Saint Petersburg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Natalia Vikhlyantseva | Irina Khromacheva | |
1. servis % | 25/46 (54%) | 28/42 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/25 (84%) | 13/28 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/21 (57%) | 4/14 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/5 (100%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/42 (60%) | 13/46 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Natalia Vikhlyantseva vs. Irina Khromacheva - Međusobni mečevi
23.09.16 | Polufinale | Natalia Vikhlyantseva | Irina Khromacheva | 6-3, 6-2 | detalj meča | Saint Petersburg | dvorana |
05.06.16 | kval. | Natalia Vikhlyantseva | Irina Khromacheva | 7-5, 6-1 | detalj meča | 's-Hertogenbosch | trava |
Natalia Vikhlyantseva form & Irina Khromacheva form
Natalia Vikhlyantseva - Posljednji mečevi
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 1-3, - Natalia Vikhlyantseva - odustajanje | detalj meča | |
24.07.22 kval. | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.07.22 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
16.07.22 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
03.07.22 kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-4, - Natalia Vikhlyantseva - odustajanje | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.22 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
18.05.22 2. kolo kval. | vs. Lin Zhu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.05.22 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 1-4, - Natalia Vikhlyantseva - odustajanje | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
23.04.22 Polufinale | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.22 Četvrtfinale | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
21.04.22 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W80 Oeiras - zemlja | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.04.22 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Irina Khromacheva - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
04.02.24 kval. | vs. Erika Andreeva | 7-5, 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 4-6, 0-3, - Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
17.09.23 kval. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Madison Brengle | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Ashley Matz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
13.08.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-70, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-3, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
02.04.23 kval. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sopo - zemlja | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 1-6, 0-0, - Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
W40 Pune - tvrda | ||||
26.01.23 Četvrtfinale | vs. Tatjana Maria | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.01.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Bhopal - tvrda | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 1-6, 4-6 | detalj meča |