INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Huliya Esen vs. Natalia Vikhlyantseva - Međusobni mečevi
19.08.13 | 2. kolo | Natalia Vikhlyantseva | Huliya Esen | 6-4, 6-2 | detalj meča | Izmir | tvrda |
Huliya Esen form & Natalia Vikhlyantseva form
Huliya Esen - Posljednji mečevi
Sozopol - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Iulia Marko | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.18 kval. | vs. Iulia Savescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Angelique Svinos | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Satsuki Takamura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Andjela Petrovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Marjanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
23.10.17 kval. | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Betina Tokac | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Melody Todorova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
21.09.17 Četvrtfinale | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
20.09.17 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo | vs. Victoria Ocheva | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Katerina Kramperova | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.09.16 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
12.09.16 kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 7-62, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ivon Mihaleva | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Natalia Vikhlyantseva - Posljednji mečevi
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 1-3, - Natalia Vikhlyantseva - odustajanje | detalj meča | |
24.07.22 kval. | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.07.22 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
16.07.22 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
03.07.22 kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-4, - Natalia Vikhlyantseva - odustajanje | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.22 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
18.05.22 2. kolo kval. | vs. Lin Zhu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.05.22 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 1-4, - Natalia Vikhlyantseva - odustajanje | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
23.04.22 Polufinale | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.22 Četvrtfinale | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
21.04.22 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W80 Oeiras - zemlja | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.04.22 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 5-7, 4-6 | detalj meča |