INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sapfo Sakellaridi vs. Natalia Vajdova - Međusobni mečevi
05.02.19 | kval. | Natalia Vajdova | Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Sapfo Sakellaridi form & Natalia Vajdova form
Sapfo Sakellaridi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Natalia Vajdova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
05.02.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ayano Sonoda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-75, 5-10 | detalj meča | |
30.01.19 kval. | vs. Anja Gal | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 4-6, 1-5, - Natalia Vajdova - odustajanje | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Agnes Bukta | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Adrienn Horvath | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-64, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
23.03.18 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.18 2. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-74, 6-3, 7-69 | detalj meča | |
21.03.18 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
10.02.18 Polufinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.02.18 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.02.18 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.02.18 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.02.18 Četvrtfinale | vs. Cristina Ene | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
01.02.18 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.01.18 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.01.18 kval. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 6-2, 6-2 | detalj meča |