INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ching-Wen Hsu vs. Natalia Vajdova - Međusobni mečevi
26.04.17 | 1. kolo | Natalia Vajdova | Ching-Wen Hsu | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Ching-Wen Hsu form & Natalia Vajdova form
Ching-Wen Hsu - Posljednji mečevi
Taipei - tepih | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Storm Hunter | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Ying Zhang | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
08.04.19 kval. | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Chie Kezuka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
31.03.19 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W60 Launceston - tvrda | ||||
28.01.19 kval. | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 6-1, 10-2 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Kai-Chen Chang | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Templeton - tvrda | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
17.09.18 2. kolo kval. | vs. Camila Romero | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 1-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Tsukuba - tvrda | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-3, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
12.08.18 kval. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
05.08.18 kval. | vs. Lou Brouleau | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Natasha Palha | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-5, - Ching-Wen Hsu - odustajanje | detalj meča | |
15.07.18 kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-77, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.07.18 kval. | vs. Julia Vulpio | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
23.06.18 Polufinale | vs. Misaki Doi | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
22.06.18 Četvrtfinale | vs. Na-Ri Kim | 4-6, 7-5, 4-0, Na-Ri Kim - odustajanje | detalj meča | |
21.06.18 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 6-3, 5-5, Ya-Hsuan Lee - odustajanje | detalj meča | |
20.06.18 1. kolo | vs. Megumi Nishimoto | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Kofu - tvrda | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Natalia Vajdova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
05.02.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ayano Sonoda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-75, 5-10 | detalj meča | |
30.01.19 kval. | vs. Anja Gal | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 4-6, 1-5, - Natalia Vajdova - odustajanje | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Agnes Bukta | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Adrienn Horvath | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-64, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
23.03.18 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.18 2. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-74, 6-3, 7-69 | detalj meča | |
21.03.18 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
10.02.18 Polufinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.02.18 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.02.18 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.02.18 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.02.18 Četvrtfinale | vs. Cristina Ene | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
01.02.18 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.01.18 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.01.18 kval. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 6-2, 6-2 | detalj meča |