MEČ
17.12.18 | 1. kolo | Natalia Siedliska | Natalie Proese | 7-5, 4-6, 6-1 | Ortisei | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Natalia Siedliska | Natalie Proese | |
1. servis % | 55/93 (59%) | 73/96 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 46/55 (84%) | 41/73 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/38 (42%) | 13/23 (57%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/96 (44%) | 31/93 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 104/189 (55%) | 85/189 (45%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 2 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Natalie Proese | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Natalia Siedliska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Natalie Proese | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Natalia Siedliska | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Natalie Proese | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Natalia Siedliska | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Natalie Proese | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Natalia Siedliska | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Natalie Proese | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Natalia Siedliska | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Natalie Proese | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Natalie Proese | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Natalia Siedliska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Natalie Proese | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Natalia Siedliska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Natalie Proese | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Natalia Siedliska | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Natalie Proese | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Natalia Siedliska | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Natalie Proese | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Natalie Proese | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Natalia Siedliska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Natalie Proese | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Natalia Siedliska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Natalie Proese | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Natalia Siedliska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Natalia Siedliska vs. Natalie Proese - Međusobni mečevi
24.06.19 | 1. kolo kval. | Natalia Siedliska | Natalie Proese | 6-3, 3-6, 16-14 | detalj meča | W25 Darmstadt | zemlja |
17.12.18 | 1. kolo | Natalia Siedliska | Natalie Proese | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | Ortisei | dvorana |
31.05.16 | 1. kolo | Natalie Proese | Natalia Siedliska | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | Szczawno Zdroj | zemlja |
Natalia Siedliska form & Natalie Proese form
Natalia Siedliska - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.06.23 Finale | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Natalie Proese - Posljednji mečevi
W15 Ortisei - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Natea Bizet | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Anne Knuettel | 2-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Diane Flament | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
22.07.19 kval. | vs. Ali Collins | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 4-6, 7-67, 10-5 | detalj meča | |
W25 Imola - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 6-3, 14-16 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
30.11.18 Četvrtfinale | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.18 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
27.11.18 kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Vittoria Avvantaggiati | 1-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
Schio - zemlja | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
23.07.18 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | detalj meča |