MEČ
22.01.18 | 1. kolo kval. | Natalia Siedliska | Lou Adler | 6-2, 6-71, 6-4 | Stuttgart Stammheim | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Natalia Siedliska vs. Lou Adler - Međusobni mečevi
22.01.18 | 1. kolo kval. | Natalia Siedliska | Lou Adler | 6-2, 6-71, 6-4 | detalj meča | Stuttgart Stammheim | dvorana |
20.11.17 | kval. | Lou Adler | Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | detalj meča | Stellenbosch | tvrda |
Natalia Siedliska form & Lou Adler form
Natalia Siedliska - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.06.23 Finale | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - odustajanje | detalj meča |
Lou Adler - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
26.10.20 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Woking - tvrda | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Palmela - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | detalj meča |