INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ying Zhang vs. Natalia Orlova - Međusobni mečevi
24.01.19 | 2. kolo | Natalia Orlova | Ying Zhang | 7-63, 4-6, 6-4 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
14.04.14 | 1. kolo | Natalia Orlova | Ying Zhang | 6-3, 6-2 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Ying Zhang form & Natalia Orlova form
Ying Zhang - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.04.24 kval. | vs. Alice Soulie | 7-60, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.04.24 kval. | vs. Vlada Zvereva | 6-4, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Ruirui Zou | 6-2, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
17.12.23 kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
10.12.23 kval. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča |
Natalia Orlova - Posljednji mečevi
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
20.03.23 kval. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
21.07.22 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.07.22 2. kolo | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
05.04.22 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detalj meča |