Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
13.02.98, 26 Godina
13.02.98, 26 Godina
Nastja Kolar vs. Ioana Gheorghita - Međusobni mečevi
11.01.16 | kval. | Nastja Kolar | Ioana Gheorghita | 6-0, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Nastja Kolar form & Ioana Gheorghita form
Nastja Kolar - Posljednji mečevi
W25 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Liv Sumak | - | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | - | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - odustajanje | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
04.09.22 Polufinale | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
17.10.21 Finale | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
16.10.21 Polufinale | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - odustajanje | detalj meča | |
15.10.21 Četvrtfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
14.10.21 2. kolo | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
19.09.21 Finale | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
18.09.21 Polufinale | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.09.21 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.21 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | detalj meča |
Ioana Gheorghita - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Nina Furmaniak | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Balsen Kaya | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Mihaela Kaftanova | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-1, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Seville - zemlja | ||||
09.10.17 kval. | vs. Luisa Stefani | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Carla Girbau Romero | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Huliya Esen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
04.09.17 kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Karine Brucher | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Victoria Bosio | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
14.08.17 kval. | vs. Josephine Kuhlman | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Elena Griessner | 6-0, 7-66 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
10.08.17 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.08.17 1. kolo | vs. Luminita Tutunaru | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Viktoria Surova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Diana Braga | 7-5, 1-0, Alexandra Diana Braga - odustajanje | detalj meča |