MEČ
12.02.20 | 1. kolo | Nastasja Mariana Schunk | Likhitha Kalava | 6-1, 6-3 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Nastasja Mariana Schunk | Likhitha Kalava | |
1. servis % | 37/49 (76%) | 27/53 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/37 (68%) | 11/27 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/12 (58%) | 12/26 (46%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/53 (57%) | 17/49 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Likhitha Kalava | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Likhitha Kalava | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
4-1 | Likhitha Kalava | |
0-0 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Likhitha Kalava | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Likhitha Kalava | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Likhitha Kalava | |
0-0 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 3-2 | |
0-0, 0-30 | ||
3-3 | Likhitha Kalava | |
0-0 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Likhitha Kalava | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
23.07.03, 20 Godina
23.07.03, 20 Godina
Nastasja Mariana Schunk vs. Likhitha Kalava - Međusobni mečevi
12.02.20 | 1. kolo | Nastasja Mariana Schunk | Likhitha Kalava | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Nastasja Mariana Schunk form & Likhitha Kalava form
Nastasja Mariana Schunk - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-74, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iida Heinonen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Snigur | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Mona Barthel | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 6-75, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Manon Leonard | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Likhitha Kalava - Posljednji mečevi
W25 Pune - tvrda | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 New - tvrda | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ania Hertel | 2-6, 7-5, 7-62 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Matea Roki | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Alice Amendola | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
26.08.19 kval. | vs. Clarissa Gai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Giavazzi | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.19 1. kolo | vs. Eun Se Jang | Eun Se Jang - odustajanje | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Plobrung Plipuech | 3-6, 6-4, 12-14 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.12.18 1. kolo | vs. Sarah Pang | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Chinatsu Shimizu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.18 1. kolo | vs. Barbara Rajic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Sarra Ata | 6-4, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Dami Edibson Messiah | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Asya Colombo | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
04.09.18 kval. | vs. Helena Jansen Figueras | 1-6, 3-6 | detalj meča |