MEČ
28.10.19 | 1. kolo kval. | Naomi Broady | Maria Tanasescu | 6-1, 6-3 | W60 Toronto | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Naomi Broady | Maria Tanasescu | |
1. servis % | 29/45 (64%) | 26/45 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/29 (76%) | 11/26 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/16 (69%) | 10/19 (53%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/45 (53%) | 12/45 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 6 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Naomi Broady | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Naomi Broady | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Naomi Broady | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-1 | Maria Tanasescu | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Naomi Broady | 0-0 | |
1-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Naomi Broady | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Naomi Broady | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Naomi Broady | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Naomi Broady | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Canada
06.10.00, 23 Godina
06.10.00, 23 Godina
Naomi Broady vs. Maria Tanasescu - Međusobni mečevi
28.10.19 | 1. kolo kval. | Naomi Broady | Maria Tanasescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | W60 Toronto | dvorana |
Naomi Broady form & Maria Tanasescu form
Naomi Broady - Posljednji mečevi
Birmingham - trava | ||||
12.06.21 1. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Dasha Plekhanova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
16.02.21 kval. | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Heike Janse Van Vuuren | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.02.21 kval. | vs. Isabella Kruger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Fujairah - tvrda | ||||
18.01.21 kval. | vs. Naiktha Bains | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
15.08.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 1-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 7-63, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 3-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
08.08.20 1. kolo | vs. Victoria Allen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.08.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
06.08.20 1. kolo | vs. Emily Morton | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.08.20 1. kolo | vs. Olivia Nicholls | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.08.20 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.08.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
02.08.20 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.20 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.07.20 1. kolo | vs. Nell Miller | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.07.20 1. kolo | vs. Emily Appleton | 7-65, 7-65 | detalj meča |
Maria Tanasescu - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
14.11.19 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - odustajanje | detalj meča | |
18.07.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.19 kval. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detalj meča |