INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Naima Karamoko vs. Yuka Hosoki - Međusobni mečevi
03.02.20 | kval. | Naima Karamoko | Yuka Hosoki | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Naima Karamoko form & Yuka Hosoki form
Naima Karamoko - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - odustajanje | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 5-2, Ayla Aksu - odustajanje | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Yuka Hosoki - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Yufei Ren | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
13.12.23 Četvrtfinale | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-610 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Hina Nishi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 0-1, - Yuka Hosoki - odustajanje | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Ching Laam Lai | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
26.05.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Kurume - trava | ||||
15.05.23 kval. | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Olivia Lincer | 6-2, 7-5 | detalj meča |